790 720 770

Domek Ogrodowy Friends z dzwonkiem i kuchnią Smoby

1415,00 PLN
  • Bez podatku: 1150,41 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: SMD015
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: domek dla dzieci, domek do ogrodu, domek marki Smoby, domek, domek Jura

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Domek Ogrodowy Friends z dzwonkiem i kuchnią jest niesamowitym, kolorowym i przestronnym domkiem idealnym do ogrodu, czy po sezonie do pomieszczeń zamkniętych. To prawdziwy HIT przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek Wyposażony jest w otwierane drzwi i okiennice, kuchnię na wolnym powietrzu z umywalką, odsączarką i palnikami oraz niewielką, dwuosobową jadalnię możliwą do zamontowania na zewnątrz domku, jak i w jego środku.

Jest zrobiony w tworzywa sztucznego, uformowanego w podwójne ściany z powietrzem w środku, które mają idealnie wypracowane żłobienia i imitacje niektórych sprzętów. Zastosowany materiał charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i zabrudzenia, a dzięki powłoce anty UV przed długi czas zachowuje nienaganne, wyjściowe barwy poszczególnych elementów domku. Ponadto domek łatwo utrzymać w czystości i nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. Podczas deszczu może być idealnym schronieniem a w upały dawać chwilę wytchnienia.

Jest zestawem idealnym do ogrodów, ale i sprawdzi się np. w przedszkolach. Jak wspomniano, poza sezonem można używać go w domu. Daje to możliwość kompletnej eksploatacji domku, podczas zabawy samodzielnej i grupowej. Dzięki temu dzieci rozwiną umiejętności fizyczne, ale i społeczne.

Wymiary domku:

  • wysokość – 155 cm
  • szerokość – 172 cm
  • długość – 217 cm
Wymiary zewnętrzne
Wysokość 155 cm
Szerokość 217 cm
Długość 172cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię