790 720 770

Plac zabaw Woodlit Grand Olimpic

8999,00 PLN
  • Bez podatku: 7316,26 PLN
  • Kod Produktu: WD001
  • Dostępność: Kontakt

Dostępne opcje

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Cedrowy Plac zabaw Grand Olimpic

Grand Olimpic firmy Woodlit to cedrowy plac zabaw wysoki na 3.4m i długi na 6.2m. Ten zestaw z impregnowanego drewna cedrowego przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 lat. To doskonała propozycja do przydomowego ogrodu, ale również do hoteli, restauracji czy wspólnot mieszkaniowych. W skład placu zabaw wchodzą następujące elementy:

  • Dwie huśtawki, opona oraz huśtawka – łódź (dopłata+700zł) które zapewnią pociechom najlepszą zabawę z innymi lub samemu.
  • Ścianka wspinaczkowa i drabinka 
  • 3 metrowa falista zjeżdżalnia
  • Szeroki podest 1.30m x 1.90m, wysokość podestu 1.60m 
  • Drewniany dach
  • Drabinka linowa

Twoje dzieci będą zadowolone mogąc godzinami bawić się na świeżym powietrzu. Różnorodne elementy i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawią, iż plac zabaw wkomponuję się w każdą architekturę będąc doskonałą ozdobą. 

Produkt przygotowany jest do samodzielnego montażu poprzez ponumerowanie desek i nawiercenie niezbędnych dziur. Do każdego placu dołączamy instrukcję krok po kroku.

Cedr – to ostatnimi czasy cieszący się dużą popularnością, wyjątkowy gatunek drewna. Dzięki wysokiej jakości obróbce drewno jest odporne na czynniki atmosferyczne i nie wymaga dodatkowej pielęgnacji. Drewno cedrowe doceniają  szczególnie firmy produkujące place zabaw, ponieważ nie ma skłonności do pękania, nie wytwarza żywicy, nie ma drzazg. Cedr jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia takie jak, kruszenie, szkodniki czy wilgoć. Drewno to jest wyjątkowo gładkie i miłe w dotyku. Cedrowe place zabaw woodlit spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa uznawane w skali światowej (w tym również świadectwo ET oraz standardy ASTM (USA)). Do wykonania konstrukcji zostały zastosowane tylko nieszkodliwe materiały (FSC i SFI)

 

Producent zapewnia 5 – letnią gwarancję.

 

Plac zabaw posiadamy w wersji tańszej do użytku przydomowego oraz droższej z certyfikatami do użytku publicznego. 

 

Certyfikaty
Do użytku publicznego Certyfikat EN-1176 (dopłata + 1500 zł.)
Wymiary zewnętrzne
Wysokość 3.4 m
Szerokość 3.5 m
Długość 6.2 m
Dodatkowe
Gwarancja 5 Lat

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię