790 720 770

Domek Ogrodowy dla najmłodszych Mochtoys

349,00 PLN
  • Bez podatku: 283,74 PLN
  • Kod Produktu: 11558
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: domek ogrodowy, domek do ogrodu, dziecięcy domek, plastikowy domek do ogrodu,

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Domek Ogrodowy dla dzieci Mochtoys 

Niewielki domek ogrodowy idealnie nadaje się już dla najmłodszych dzieci. Plastikowy domek z otwieranymi drzwiami zachęci Twoje dziecko do zabawy na dworze. W domku tym otwierają się również okna, dzieci chętnie wyglądają przez nie poznając świat dookoła. 

Niebanalnego wyglądu jaki prezentuje domek dodają mu kolorowe naklejki z papugami, motylkami i kwiatem.

W domku tym dziecko może bawić się wraz ze swoimi przyjaciółmi, rozwijając tym samym kreatywność, rozwój społeczny oraz wyobraźnię. Dzięki tej zabawce nie jeden rodzic cieszy się radością swojego dziecka oraz ciepłą kawą. 


Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Niewątpliwym atutem domku jest łatwość montażu oraz jego stabilność. Producent zadbał też o każdy szczegół techniczny, tak aby domek spełniał wszystkie standardy bezpieczeństwa.


DANE TECHNICZNE:

Wiek: od 12 miesięcy

Wymiary produktu: 120,5x122x120 cm

Wymiary opakowania: 115x16x123 cm

Waga: 17,5 kg


Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny. Produkty firmy Mochtoys są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od ponad 20 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię