790 720 770

Małpi Gaj KAMILA

11550,00 PLN
  • Bez podatku: 9390,24 PLN
  • Kod Produktu: KAMILA
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: małpi gaj, drewniana konstrukcja, plac zabaw, drewniany plac zabaw

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Małpi Gaj KAMILA


Małpi Gaj Kamila to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom wspaniałą zabawę oraz rozwijać ich motorykę i sprawność. Drewniana konstrukcja jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość.


Dzieci uwielbiają zabawę na tym drewnianym placu zabaw, ponieważ konstrukcja zawiera wiele atrakcyjnych elementów, takich jak ścianka wspinaczkowa, liny i drabinki do wspinaczki i zabawy, bocianie gniazdo, oraz inne huśtawki. Wszystkie te elementy stymulują rozwój umiejętności ruchowych u dzieci i pomagają w budowaniu siły mięśniowej.


Jednym z najważniejszych atutów Małpiego Gaju Kamila jest to, że wraz z wiekiem dziecka, można dostosować poziom trudności zabawy, co pozwala na ciągłe doskonalenie umiejętności i rozwój. Małpi Gaj Kamila to doskonały wybór dla dzieci w różnym wieku, które chcą po prostu bawić się na świeżym powietrzu i rozwijać swoje umiejętności.


Nie tylko zapewnia wiele radości i beztroskiej zabawy, ale także rozwija motorykę i sprawność dzieci, co jest niezwykle ważne w procesie ich rozwoju. Drewniana konstrukcja jest również bardzo bezpieczna i trwała, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach.


Zabawa na placu zabaw Małpi Gaj Kamila to świetny sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i rozwijanie umiejętności, a jednocześnie zapewnienie bezpieczeństwa dla dzieci. Zapraszamy do zakupu!


WYMIARY PRODUKTU: 

Szerokość: 4,1m

Wysokość: 2,2m

Głębokość: 2,2m


Produkt dostarczamy, montujemy z dbałością o porządek i bezpieczeństwo. 


UWAGA: CENA ZAWIERA MONTAŻ PRODUKTU ZAŚ DOSTAWA WYCENIANA JEST INDYWIDUALNIE. 2zł/km licząc od miejscowości Lublin.


CZAS REALIZACJI ZALEŻNY JEST OD ILOŚCI ZAMÓWIEN W SEZONIE TJ, 7-21dni roboczych.


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię