790 720 770

Little Tikes

Piaskownice Little Tikes

Little Tikes  to międzynarodowa marka zabawek. Produkty Little Tikes są innowacyjne i znane ze swojej trwałości. Zabawki są produkowane od 1970r.Cozy Coupe® jest znakiem rozpoznawczym dla marki Little Tikes od ponad 40 lat. Ich produkty są wykonane z dbałością o ich użytkowników. Marka Lttle Tkes należy do firmy MGA Entertainment. Little Tikes zachęca dzieci przede wszystkim do zabawy na świeżym powietrzu ich dewizą jest "Get Up and Grow"!

 

Piaskownice Little Tikes to kompleksowe zabawki do ogrodu poruszające dziecięca fantazję do zabawy i tworzenia. Plastikowe piaskownice w formie stołów do zabawy w piasku i wodzie z dodatkami dla jeszcze fajniejszej zabawy takimi jak dźwigi, mosty, turbiny czy inne zabawki. Wszystkie piaskownice Liitle Tikes są zamykane , część takie jak Plac budowy czy Wodny świat to stoliki z dwoma miejscami do zabawy Drewniane piaskownice Little Tikes będą świetnym uzupełnieniem placów zabaw Little Tikes  do ogrodu.

Piaskowniece dają dziecku mnóstwo radości. Little Tikes oferuje zabawki dla najmłodszych dzieci, zabawki odkrywające świat dźwięków ale i małpie gaje, domki dla przedszkolaków. Zabawki na plac zabaw do ogrodu ,piaskownice, zabawki łączące zabawę wodą i pisakiem, konstrukcje do wspinania. Zabawki Little Tikes pobudzającą wyobraźnie, skłaniają dzieci do aktywności umysłowej ale i do sportu .

 

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Little tikes

Plastikowa piaskownica Żółw Little Tikes z ławeczką

rating

Plastikowa piaskownica Żółw Little Tikes z ławeczką Plastikowa Piaskownia Żółw marki Little Tikes .Piaskownica w formie uśmiechniętego żółwia..

290,00 PLN

Bez podatku: 235,77 PLN

Kontakt

Smoby

Piaskownica Motylek Smoby

rating

Piaskownica Motylek Smoby Piaskownica Motylek marki Smoby dla dzieci od 2 lat ,ma dwa miejsca na piasek lub wodę .Piaskownica o głębokości 18 cm &..

239,00 PLN

Bez podatku: 194,31 PLN

10 text_instock

Little tikes

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes

rating

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes  Piaskownica Little Tikes dla dzieci od 3 roku życia. Plastikowa piaskownica stojąca na nóżkach w formie..

766,85 PLN

Bez podatku: 623,46 PLN

1 text_instock

Little tikes

Piaskownica Wodny Stół Little Tikes

rating

Piaskownica Wodny Stół Little Tikes  Piaskownica Little Tikes dla dzieci od 3 lat Plastikowa piaskownica z dwoma dużymi miejscami do zabawy n..

449,00 PLN

Bez podatku: 365,04 PLN

10 text_instock

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)