790 720 770

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes

766,85 PLN
  • Bez podatku: 623,46 PLN
  • Producent: Little tikes
  • Kod Produktu: LTP003
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: plastikowa piaskownica, piaskownica, piaskownica z plastiku, piaskownica little tikes, piaskownica plac budowy

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes 

Piaskownica Little Tikes dla dzieci od 3 roku życia. Plastikowa piaskownica stojąca na nóżkach w formie stolika do zabawy ,jedna część jest wspaniałym placem zabaw z koparkami i dźwigiem do ładowania piasku do wiaderek czy wywrotki. Druga z części piaskownicy to miejsce do zabawy wodą, znajdziemy tam kanał wodny z wyspą i most łączący obie części z placem budowy oraz specjalny dźwig. Nad całą piaskownicą jest ochronny parasol, który uchroni maluch przed ostrym słońcem w upalne lato.

Piaskownica Plac Budowy to wielofunkcyjna zabawka do ogrodu dla najmłodszych, pomysłowe dodatki sprawiają, że zabawa nie ma końca

Piaskownice do ogrodu, wykonane z plastiku łatwo utrzymać w czystości, wystarczy silny strumień wody, aby zmyć wszelkie zabrudzenia. Ich, jakość wykonania pozwala na całoroczne przebywanie w ogrodzie.Little Tikes to gwarancja bezpieczeństwa produktów. Marka ta jest uznanym producentem zabawek do grodu takich jak domki, place zabaw z plastiki i drewna czy edukacyjne zabawki dla najmłodszych.

 

Certyfikaty
Do użytku publicznego NIE
Wymiary zewnętrzne
Wysokość 31cm
Szerokość 98cm
Długość 110cm
Waga 6kg

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię