790 720 770

Piaskownica Słoneczna z pokrywą Step 2

610,00 PLN
  • Bez podatku: 495,94 PLN
  • Producent: STEP 2
  • Kod Produktu: SP002
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: plastikowa piaskownica, piaskownica, piaskownica z plastiku, piaskownica step2, piaskownica

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Piaskownica Słoneczna z pokrywą Step 2

Piaskownia Słoneczna z pokrywą Step2 dla dzieci od 12 miesięcy. Bardzo ciekawa faktura piaskownica  nawiązująca do skał i tajemniczych odkryć zachęci dzieci do ciekawych budowli z piasku. Piaskownica Słoneczna na rogach ma siedzenia w formie kamieni, przykrywa w formie słońca chroni piasek przed wilgocią i zwierzętami. Zamknięta piaskownica wygląda jak duży zamek z piasku. Polecamy piaskownice do ogrodu wraz z innymi produktami Step 2.Piaskownice z plastiku możemy wypełniać zarówno piaskiem jak i wodą nie narażając jej na uszkodzenia. Piaskownice do ogrodu są wykonane z plastiku łatwo utrzymać w czystości, wystarczy silny strumień wody, aby zmyć wszelkie zabrudzenia. Ich, jakość wykonania pozwala na całoroczne przebywanie w ogrodzie.

Piaskownica jest na tyle duża, aby Wasze dziecko mogło zaprosić do zabawy kolegów i razem z nimi cieszyć się piaskowym szaleństwem. 

Step2 to amerykańska marka siedziba  mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 posiada szeroką ofertę dla dzieci w różnym wieku.  Znajdziecie u nich m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice ogrodowe i place zabaw, a także wszelkiego rodzaju pojazdy takie jak samochody czy jeździki. 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 47cm
Szerokość 88cm
Długość 130cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię