790 720 770

Plac zabaw ze zjeżdżalniami Wieża Step 2

1930,01 PLN
  • Bez podatku: 1569,11 PLN
  • Producent: STEP 2
  • Kod Produktu: SZ007
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: zjeżdżalnia, zjeżdżalnia z plastiku, zjeżdżalnia Step 2, zjeżdżalnia dla dzieci, zjeżdżalnia do ogrodu

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw ze zjeżdżalniami Wieża Step 2

Plac zabaw  dla dzieci od 2 lat. Wieża to wysoka platforma z mniejszą platformą dwu poziomową na wysokości 51- 68 cm, na którą prowadzi drabinka i ścianka wspinaczkowa. Wieża Step 2 ma dwie zjeżdżalnie mniejsza o długości 92 cm ślizgu i większa o 120 cm długości ślizgu. Cały plac zabaw wykonany z plastiku o podwójnych ścianach jest stabilna i bezpieczną konstrukcją. Kolorowe barwy i pomysłowa wieża obserwacyjna są ciekawym rozwiązaniem na ogrodowy plac zabaw. Marka Step 2 to gwarancja dobrej zabawy naszych dzieci.

Zjeżdżalnie możemy wstawić do basenu. Polecamy zjeżdżalnie do ogrodu wraz z innymi produktami Step 2.Zjeżdżalnie do ogrodu są wykonane z plastiku łatwo utrzymać w czystości, wystarczy silny strumień wody, aby zmyć wszelkie zabrudzenia. 

Step2 to amerykańska firma która jest potentatem na rynku produkującym i rozprowadzającym zabawki. Mieści się ona w Streetsboro w stanie Ohio. STEP2 posiada szeroką ofertę dla dzieci w różnym wieku.  Znajdziecie u nich m.in. kuchnie domki, zabawki ogrodowe i domowe, takie jak: piaskownice ogrodowe i place zabaw, a także wszelkiego rodzaju pojazdy takie jak samochody czy jeździki. 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 155 cm
Szerokość 135cm
Długość 213 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię