790 720 770

Prosympatyk

Domki dla dzieci Prosympatyk

Domki dla dzieci marki Prosympatyk to seria domków posiadających certyfikaty do użytku publicznego, możemy je polecić do przedszkoli, szkół, jako wyposażenie placu zabaw na osiedlu mieszkaniowym.

Domki w ciepłych kolorach z siedzeniami oraz stoliczkami są solidnie wykonane a użyte materiały gwarantują wieloletni użytek i bezpieczeństwo zabawy. Kilka wzorów domków może być połączeniem z piaskownią. Jest to popularne rozwiązanie stosowane w placach zabaw w miejskich parkach , dodatkowe stoliczki stwarzają inny wymiar piaskownicy.

Domki zapewniają zabawę w sklep czy dom są dodatkami do większych palców zabaw gdzie zapewniamy inne atrakcje dzieciom jak zjeżdżalnie, huśtawki .

Użyte materiały do produkcji urządzeń to: zaoblone drewno, dodatkowo metal (ocynkowany , ocynkowany i malowany), stal nierdzewna, sklejka, HPL i HDPE, tworzywa epoksydowe, urządzenia zakotwione są na kotwach stalowych i zalewane lub przykręcane do gotowych prefabrykatów żelbetowych.

 

Charakterystyczną cechą marki są kolorowe ciekawe formy różnorodność urządzeń a przede wszystkim zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa podczas zabawy. W ofercie Prosympatyka znajdziemy:  domki, piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe i system drabinek. Firma stara się aby jej place zabawa uwzględniły zainteresowania dzieci, młodzieży oraz potrzeby dorosłych i rodziców. Każdy z palców zabaw jest projektowany kompleksowa wraz z ławkami i ogrodzeniem .Firma posiada atesty a urządzenia spełniają wszelkie branżowe normy, posiadamy kilkaset wzorów na które posiadamy certyfikaty.

 

 
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Prosympatyk

Domek z gankiem Prosympatyk

rating

Domek z gankiem Prosympatyk Kolorowy i solidnie wykonany domek dla dzieci posiada certyfikat bezpieczeństwa do użytku publicznego i jest przeznacz..

3628,50 PLN

Bez podatku: 2950,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Domek Zagroda Prosymaptyk

rating

Domek Zagroda Prosymaptyk Domek dla dzieci do użytku publicznego Prosympatyk.Zagroda to domek przeznaczony dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Kolor..

15867,00 PLN

Bez podatku: 12900,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Domek Stragan Prosymaptyk

rating

Domek Stragan Prosymaptyk Domek dla dzieci do użytku publicznego Prosympatyk.Domek ze straganem, jest przeznaczony do zabawy  dla dzieci w wi..

2152,50 PLN

Bez podatku: 1750,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Domek z ławeczkami Prosymaptyk

rating

Domek z ławeczkami Prosymaptyk Domek dla dzieci do użytku publicznego Prosympatyk. Domek z ławeczkami jest przeznaczony do zabawy dla dzieci w wie..

7318,50 PLN

Bez podatku: 5950,00 PLN

1 text_instock

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)