790 720 770

Domek Kubuś Puchatek ze zjeżdżalnią Smoby

1699,00 PLN
  • Bez podatku: 1381,30 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: SMD004
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: domek Kubuś Puchatek dla dzieci Smoby, domek Kubuś Puchatek, plastikowy domek do ogrodu Smoby, domek Kubuś Puchatek Smoby

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Domek Kubuś Puchatek Smoby

Domek Kubuś Puchatek z huśtawką marki Smoby. Domek z plastiku dla dzieci od 18 miesięcy Huśtawka ma siedzenie dla małych dzieci, bezpieczne w formie koszyczka zawieszonego na solidnych mocowaniach. Domek ma dużą przestrzeń do zabawy, okiennice i drzwi. Przystosowane do zabawy dla dzieci w dom są łatwe do otworzenia i zamknięcia. Pod domkiem znajdziemy kolejne miejsce do zabawy czy schowania zabawek dzieci w ogrodzie. Wejście do domku po drabince a z drugiej strony domku jest zjeżdżalnia o długości ślizgu 100 cm wraz z całością domku sprawia, że mamy dla dzieci różnorodny plac zabaw. Na domku są animacje z Kubusiem Puchatkiem, które dodatkowo zdobią ściany estetycznego domku.

Marka Smoby gwarantuje użycie bezpiecznych i trwałych materiałów, plastik użyty do produkcji zabawek, domków jest odporny na zewnętrzne zmiany pogodowe,wykończony z dbałością o szczegóły i detale. Marka Smoby to francuski sprawdzony producent, zabawek dostępnych w całej Europie. Produkty Smoby są bezpieczne dal dzieci i trwałe w użytkowaniu.

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 160 cm
Szerokość 220cm
Długość 220cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię