790 72 07 70
biuro@activegarden.pl
3178539
activegarden.pl
rozmowa z konsultantem
onlinena dole strony
Produkty mniejsze do 31 kg
kurier 22 zł brutto

Produkty większe od 31 kg
wycena indywidualna
Opinie o Active Garden w Okazje.info
Pobieranie danych...

3 799,00 PLN

Netto: 3 088,62 PLN

Dostępność:
Kontakt
Kod produktu:
PZSM002
Producent:
Smoby

Opis

Plac zabaw Himalaya Smoby

Plac zabaw z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat.Plac zabaw ze zjeżdżalnią o długości ślizgu 230 cm, oraz huśtawkami i platformą dwu poziomową do wspinaczki na sama górę placu zbaw. Jedna ze ścian platformy jest w formie ściany wspinaczkowej. Dzieci wspinając się mogą dostać się na najwyższy poziom placu zbaw. Na górnej belce zawieszono linę do wspinaczki tak aby dostęp z niej był do wszystkich poziomów platformy.

Zjeżdżalnia z plastikowym ślizgiem umieszczona na podeście za platformą, w wejściu na  zjeżdżalnię są uchwyty do trzymania. Do zjeżdżalni możemy podłączyć latem wodę , po przez wąż ogrodowy, gdyż posiada ona specjalne podłączenie do wody.

Huśtawki zawieszone na części z platformą. Plac zabaw wyposażony jest w jedną huśtawkę z podwójnym siedzeniem oraz pojedynczą w formie deseczki dla jednej osoby. Siedzenia huśtawek wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Wszystkie części placu zabaw wykonane z plastiku są wytrzymałe i przez wiele lat użytkowania nie blakną ani nie pękają. Huśtawka ma trzy miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Martinigue pasuje do każdego ogrodu i stanowi ciekawą propozycję do rozbudowy ogrodowego placu zabaw. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. W zestawie są kotwy do montażu do podłoża.

Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy drewniane zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Specyfikacja

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 250 cm
Szerokość 325 cm
Długość 450 cm

Recenzje (1)

Napisz recenzję

Uwaga: Nie stosować znaków HTML!

Złe            Dobre


Kontynuuj
Formularz kontaktowy

„Active Garden”
Książenice Aleja Sadowa 17
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: + 48 790 72 07 70

email: biuro@activegarden.pl
skype: activegarden.pl

Kontakt

Referencje

Sprawdz referencje i opinie

Lokalizacja

Kurier Standard 22 zł brutto
Kurier Niestandard 55 zł brutto
Przesyłka paletowa 179 zł brutto
Pobranie + 10 zł brutto
Zamówienia hurtowe - Na zapytanie

Koszty dostawy

Wysoki Standard