790 720 770

Huśtawka pojedyńcza wahadłowa Milano Little Tikes

399,00 PLN
  • Bez podatku: 324,39 PLN
  • Producent: Little tikes
  • Kod Produktu: PZLT0021
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: huśtawka, huśtawka wahadłowa, huśtawka pojedyncza, huśtawka dla dzieci.

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Huśtawka pojedyńcza wahadłowa Milano Little Tikes

Huśtawka wahadłowa Little Tikes to tradycyjna huśtawka dla jednej osoby.Czerwone siedzenia zawieszone na solidnych mocowaniach do belki. Linki huśtawki są regulowane.Siedzenie wykonane z tworzywa sztucznego odpornego na działanie promieni UV i pogody. Drewniana konstrukcja o średnicy 10 cm górnej belki i 8cm średnicy bocznych belek konstrukcyjnych. Łączenia huśtawki wykonane są ze stali dzięki temu cała konstrukcja jest stabilna i bezpieczna.

Elementy drewniane z belek sosnowych najwyższej jakości impregnowane ciśnieniowo , posiadają certyfikaty, CTB potwierdzający zabezpieczenie drewna przed insektami, wilgocią i grzybami oraz certyfikat FSC który gwarantuje przestrzeganie ekologicznych warunków produkcji z drewna. Metalowe części malowane farba odporna na światło i deszcz. Huśtawka drewniana przeznaczona jest do samodzielnego montażu dostarczonych elementów.Hu stawka sparwdzi się jako dodatek do większego palcu zabaw ale też jako dodatek do zabawek ogrodowych.

Huśtawka ma regulowane siedzenia dzięki czemu posłuży nam w ogrodzie przez wiele lat ,będzie rosnąć razem z naszymi dziećmi.

Maksymalne obciążenie to 50 kg na każde z siedzisk huśtawki.

Huśtawka jest pakowana w dwie paczki o wymiarach:250 cm x 22 cm x 22 cm i 71 cm x 33 cm  x 33cm.Waga obu paczek to 66 kg.

 

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 230cm
Szerokość 227cm
Długość 149cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię