790 720 770

Plac zabaw Luxembourg LittleTikes

2099,00 PLN
  • Bez podatku: 1706,50 PLN
  • Producent: Little tikes
  • Kod Produktu: PZLT0026
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: plac zabaw drewniany, plac zabaw ze zjeżdżalnią, plac zabaw little tikes, zjeżdżalnia

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Luxembourg LittleTikes

Plac zabaw Luxembourg ze zjeżdżalnią Little Tikes i zestawem do wspinaczki. Plac zabaw rozbudowany o zestaw huśtawek z siedzeniem bujakiem o wysokich bokach oraz  tradycyjnym siedziskiem. Na zjezżalnię prowadzą drabinki zjeżdżalnia ma długość 180 cm . Siatka dow spinaczki oraz długie drabinki z drugiej strony tworzą miejsce do wiszenia podciągania się i wspinanania. Znakomite miejsce dla dzieci na aktywny wypoczynek.

Linki do zawieszenia siedzisk są o regulowanej wysokości tak że siedzenie możemy podwyższać i  obniżać zgodnie z potrzebami.

Elementy drewniane z belek sosnowych najwyższej jakości impregnowane ciśnieniowo , posiadają certyfikaty, CTB potwierdzający zabezpieczenie drewna przed insektami, wilgocią i grzybami oraz certyfikat FSC który gwarantuje przestrzeganie ekologicznych warunków produkcji z drewna. Metalowe części malowane farba odporna na światło i deszcz. Huśtawka drewniana przeznaczona jest do samodzielnego montażu dostarczonych elementów.

Huśtawka ma regulowane siedzenia dzięki czemu posłuży nam w ogrodzie przez wiele lat ,będzie rosnąć razem z naszymi dziećmi.

Maksymalne obciążenie to 50 kg na każde z siedzisk huśtawki.

 

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 225 cm
Szerokość 310 cm
Długość 340 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię