790 720 770

Plac zabaw Richmond LittleTikes

3599,99 PLN
  • Bez podatku: 2926,82 PLN
  • Producent: Little tikes
  • Kod Produktu: PZLT0023
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: plac zabaw drewniany, plac zabaw ze zjeżdżalnią, plac zabaw little tikes, zjeżdżalnia

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Richmond LittleTikes

Plac zabaw  ze zjeżdżalnią Little Tikes i dużym zadaszonym domkiem. Plac zabaw rozbudowany o zestaw huśtawek z siedzeniem oraz  z dyskiem do huśtania. Do domku na platformie prowadzi drabinka ,na dół dzieci zjadą zjeżdżalnia o długości 180 cm , zjeżdżalnia przystosowana dla mniejszych dzieci ma wyższe boki  zabezpieczające przed wychyleniem się i upadkiem. Domek umieszczono na platformie zabudowany z okienkami, drzwiami i balkonem. Znakomite miejsce dal dzieci które uwielbiają zabawy w piratów, sklepy, czy dom. Pod platformą piaskownica z ławeczkami do siedzenia, osłonięta  od wiatru i słońca podłoga platformy. Cały plac zabaw jest kompleksowym pomysłem na ogrodowe miejsce zabaw dla dzieci. Do zestawu dołączono dwa tradycyjne siedzenia oraz jedno w kształcie dysku do swobodniejszego bujania się .

Linki do zawieszenia siedzisk są o regulowanej wysokości tak że siedzenie możemy podwyższać i  obniżać zgodnie z potrzebami.

Elementy drewniane z belek sosnowych najwyższej jakości impregnowane ciśnieniowo , posiadają certyfikaty, CTB potwierdzający zabezpieczenie drewna przed insektami, wilgocią i grzybami oraz certyfikat FSC który gwarantuje przestrzeganie ekologicznych warunków produkcji z drewna. Metalowe części malowane farba odporna na światło i deszcz. Huśtawka drewniana przeznaczona jest do samodzielnego montażu dostarczonych elementów.

Huśtawka ma regulowane siedzenia dzięki czemu posłuży nam w ogrodzie przez wiele lat ,będzie rosnąć razem z naszymi dziećmi.

Maksymalne obciążenie to 50 kg na każde z siedzisk huśtawki.

 

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 300 cm
Szerokość 300 cm
Długość 580 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię