790 72 07 70
biuro@activegarden.pl
3178539
activegarden.pl
rozmowa z konsultantem
onlinena dole strony
Produkty mniejsze do 31 kg
kurier 22 zł brutto

Produkty większe od 31 kg
wycena indywidualna
Opinie o Active Garden w Okazje.info
Pobieranie danych...

Plac zabaw Alpes Smoby

3 249,00 PLN

Netto: 2 641,46 PLN

Dostępność:
Kontakt
Kod produktu:
PZSM004
Producent:
Smoby

Jeszcze nieocenione
Napisz recenzję

Opis

Plac zabaw Alpes Smoby

Plac zabaw z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat. Duży plac zabaw z zakręconą zjeżdżalnią o długości ślizgu 320 cm oraz huśtawkami i platformą widokową na samym szczycie placu zabaw. Zjeżdżalnia umieszczona na platformie drewnianej  z wejściem po drabinkach  gdzie znajduje się widokowa platforma. Wejście zabudowane okrągłą bezpieczną ścianką w kolorze zielonym i ładnym zdobieniem. Huśtawki mają  dwa miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

W zestawie elementy do mocowania do gruntu. Cały plac zabaw łączony stalowymi elementami z drewnem sprawia że konstrukcja placu jest bezpieczna, masywna i trwała. Elementy plastikowe takie jak ślizg zjeżdżalni oraz siedzenia huśtawek jak i wstawki do wypełnienia platformy z otworami, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na słońce i deszcz. Części plastikowe nie ulegają odbarwieniom ani nie pękają.

 

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Specyfikacja

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 240 cm
Szerokość 300 cm
Długość 400 cm

Recenzje (0)

Napisz recenzję

Uwaga: Nie stosować znaków HTML!

Złe            Dobre


Kontynuuj
Formularz kontaktowy

„Active Garden”
Książenice Aleja Sadowa 17
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: + 48 790 72 07 70

email: biuro@activegarden.pl
skype: activegarden.pl

Kontakt

Referencje

Sprawdz referencje i opinie

Lokalizacja

Kurier Standard 22 zł brutto
Kurier Niestandard 55 zł brutto
Przesyłka paletowa 179 zł brutto
Pobranie + 10 zł brutto
Zamówienia hurtowe - Na zapytanie

Koszty dostawy

Wysoki Standard