790 720 770

Plac zabaw Alpes Smoby

3249,00 PLN
  • Bez podatku: 2641,46 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM004
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy smoby

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Alpes Smoby

Plac zabaw z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat. Duży plac zabaw z zakręconą zjeżdżalnią o długości ślizgu 320 cm oraz huśtawkami i platformą widokową na samym szczycie placu zabaw. Zjeżdżalnia umieszczona na platformie drewnianej  z wejściem po drabinkach  gdzie znajduje się widokowa platforma. Wejście zabudowane okrągłą bezpieczną ścianką w kolorze zielonym i ładnym zdobieniem. Huśtawki mają  dwa miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

W zestawie elementy do mocowania do gruntu. Cały plac zabaw łączony stalowymi elementami z drewnem sprawia że konstrukcja placu jest bezpieczna, masywna i trwała. Elementy plastikowe takie jak ślizg zjeżdżalni oraz siedzenia huśtawek jak i wstawki do wypełnienia platformy z otworami, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na słońce i deszcz. Części plastikowe nie ulegają odbarwieniom ani nie pękają.

 

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 240 cm
Szerokość 300 cm
Długość 400 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię