790 720 770

Plac zabaw Borneo Smoby

2399,00 PLN
  • Bez podatku: 1950,41 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM006
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy, ogrodowy plac zabaw

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Borneo Smoby

Plac zabaw Borneo Smoby z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat.  Plac zabaw ze zjeżdżalnią o długości ślizgu 250 cm oraz huśtawkami. Zjeżdżanie przymocowano do boku huśtawek z wejściem po drabince. Różnorodność siedzeń i sposobów bujania jest niezwykła atrakcja dla dzieci. Mogą one wybrać huśtawkę  dla dwojga z siedzeniami naprzeciwko siebie, albo standardową huśtawkę deseczkę ,ale najciekawszym pomysłem jest zawieszona „opona” do zabawy, możemy na niej stać siedzieć lub wisieć. Dodatkowo w zestawie jest lina do zawieszenia na końcu huśtawek do wspinania i podciągania się ,kręcenia i bujania. Dzieci mają nie zliczone możliwość  huśtania i zabawy na palcu zabaw. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

W zestawie elementy do mocowania do gruntu. Cały plac zabaw łączony stalowymi elementami z drewnem sprawia że konstrukcja placu jest bezpieczna, masywna i trwała. Elementy plastikowe takie jak ślizg zjeżdżalni, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na słońce i deszcz. Części plastikowe nie ulegają odbarwieniom ani nie pękają.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 235cm
Szerokość 380 cm
Długość 380cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię