790 720 770

Plac zabaw Everest Smoby

5689,98 PLN
  • Bez podatku: 4626,00 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM003
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Everest Smoby z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat.Duży plac zabaw ze zjeżdżalnia o długości ślizgu 230 cm oraz platformą z podestami i domkiem zakończony  parą huśtawek w formie deseczki podwójnego siedzenia do huśtania.Na plac zabaw wejdziemy po drewnianych drabinkach, prowadzących na platformę z domkiem. Domek jest wykonany z tworzywa sztucznego, ładnie zdobiony oprócz otwieranych okienek ma również okrągłe okienko na tylnej ścianie. Domek dla dzieci ma ładne kolorowe okiennice i zielone drzwi jest umieszczony na wysokości ponad metra nad ziemią i ma wymiary 132 cm długości x 116 cm szerokości i 134 cm wysokości.

Pomiędzy platformą z domkiem a zjeżdżalnią jest zawieszona belka –równoważnia , dojdziemy nią do dalszej części placu z zjeżdżalnią i huśtawkami. Konstrukcja huśtawek i platform pozwala na połączenie między sobą poszczególnych części placu zabaw. Dzieci mogą wejść na platformę również po linii zwisającej tuż koło zjeżdżalni zawieszonej na belce górnej huśtawki. W części z huśtawkami jest wejście na platformę po ścianie wspinaczkowej umieszczonej na zewnętrznej ściance. W środkowej części tej platformy umieszczono dziuple do chowania się.

Huśtawka ma dwa miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego.Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 250 cm
Szerokość 340 cm
Długość 580 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię