790 72 07 70
biuro@activegarden.pl
3178539
activegarden.pl
rozmowa z konsultantem
onlinena dole strony
Produkty mniejsze do 31 kg
kurier 22 zł brutto

Produkty większe od 31 kg
wycena indywidualna
Opinie o Active Garden w Okazje.info
Pobieranie danych...

Plac zabaw Everest Smoby

5 689,98 PLN

Netto: 4 626,00 PLN

Dostępność:
Kontakt
Kod produktu:
PZSM003
Producent:
Smoby

Jeszcze nieocenione
Napisz recenzję

Opis

Plac zabaw Everest Smoby z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat.Duży plac zabaw ze zjeżdżalnia o długości ślizgu 230 cm oraz platformą z podestami i domkiem zakończony  parą huśtawek w formie deseczki podwójnego siedzenia do huśtania.Na plac zabaw wejdziemy po drewnianych drabinkach, prowadzących na platformę z domkiem. Domek jest wykonany z tworzywa sztucznego, ładnie zdobiony oprócz otwieranych okienek ma również okrągłe okienko na tylnej ścianie. Domek dla dzieci ma ładne kolorowe okiennice i zielone drzwi jest umieszczony na wysokości ponad metra nad ziemią i ma wymiary 132 cm długości x 116 cm szerokości i 134 cm wysokości.

Pomiędzy platformą z domkiem a zjeżdżalnią jest zawieszona belka –równoważnia , dojdziemy nią do dalszej części placu z zjeżdżalnią i huśtawkami. Konstrukcja huśtawek i platform pozwala na połączenie między sobą poszczególnych części placu zabaw. Dzieci mogą wejść na platformę również po linii zwisającej tuż koło zjeżdżalni zawieszonej na belce górnej huśtawki. W części z huśtawkami jest wejście na platformę po ścianie wspinaczkowej umieszczonej na zewnętrznej ściance. W środkowej części tej platformy umieszczono dziuple do chowania się.

Huśtawka ma dwa miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego.Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Specyfikacja

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 250 cm
Szerokość 340 cm
Długość 580 cm

Recenzje (0)

Napisz recenzję

Uwaga: Nie stosować znaków HTML!

Złe            Dobre


Kontynuuj
Formularz kontaktowy

„Active Garden”
Książenice Aleja Sadowa 17
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: + 48 790 72 07 70

email: biuro@activegarden.pl
skype: activegarden.pl

Kontakt

Referencje

Sprawdz referencje i opinie

Lokalizacja

Kurier Standard 22 zł brutto
Kurier Niestandard 55 zł brutto
Przesyłka paletowa 179 zł brutto
Pobranie + 10 zł brutto
Zamówienia hurtowe - Na zapytanie

Koszty dostawy

Wysoki Standard