790 720 770

Plac zabaw Himalaya Smoby

3799,00 PLN
  • Bez podatku: 3088,62 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM002
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Himalaya Smoby

Plac zabaw z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat.Plac zabaw ze zjeżdżalnią o długości ślizgu 230 cm, oraz huśtawkami i platformą dwu poziomową do wspinaczki na sama górę placu zbaw. Jedna ze ścian platformy jest w formie ściany wspinaczkowej. Dzieci wspinając się mogą dostać się na najwyższy poziom placu zbaw. Na górnej belce zawieszono linę do wspinaczki tak aby dostęp z niej był do wszystkich poziomów platformy.

Zjeżdżalnia z plastikowym ślizgiem umieszczona na podeście za platformą, w wejściu na  zjeżdżalnię są uchwyty do trzymania. Do zjeżdżalni możemy podłączyć latem wodę , po przez wąż ogrodowy, gdyż posiada ona specjalne podłączenie do wody.

Huśtawki zawieszone na części z platformą. Plac zabaw wyposażony jest w jedną huśtawkę z podwójnym siedzeniem oraz pojedynczą w formie deseczki dla jednej osoby. Siedzenia huśtawek wykonane są z tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne. Wszystkie części placu zabaw wykonane z plastiku są wytrzymałe i przez wiele lat użytkowania nie blakną ani nie pękają. Huśtawka ma trzy miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Martinigue pasuje do każdego ogrodu i stanowi ciekawą propozycję do rozbudowy ogrodowego placu zabaw. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. W zestawie są kotwy do montażu do podłoża.

Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy drewniane zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 250 cm
Szerokość 325 cm
Długość 450 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię