790 720 770

Plac zabaw Martinique Smoby

998,99 PLN
  • Bez podatku: 812,19 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM001
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy smoby, huśtawka smoby

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Martinique Smoby

Plac zabaw Martinigue Smoby to huśtawka dla kilkorga dzieci w wieku od 3 lat. Huśtawka ma trzy miejsca do bujania się dla dzieci w tym jedno podwójne dla dwójki maluchów. Martinigue pasuje do każdego ogrodu i stanowi ciekawą propozycję do rozbudowy ogrodowego placu zabaw. Huśtawka posiada regulowane zawieszenia dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego.

Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 225 cm
Szerokość 240 cm
Długość 280 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię