790 720 770

Trampolina BERG Elite + InGround 330 - 430 RED, GREEN

3996,00 PLN
  • Bez podatku: 3248,78 PLN
  • Producent: Berg Toys
  • Kod Produktu: BERT0018
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: trampoliny, trampolina do ogrodu, trampolina, trampolina, trampolina 330 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 270 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 330 cm, trampolina 380cm, trampolina 430 cm

Dostępne opcje

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

BRAK TOWARU DO LIPCA 2021r.

Trampolina  marki BERG Toys z serii Elite + InGround, eferowana jest w szerokościach do wyboru pomiędzy: 330 cm, 380 cm oraz 430 cm, dodatkowo z wersją Tattoo, o średnicy 430 cm, na której narysowana jest mini gra, jeszcze mocniej zwiększająca atrakcyjność trampoliny. Trampolina może być wykorzystywana komercyjnie, profesjonalnie, być elementem każdego ogrodu. Trampolina tego typu nie może być wykorzystywana do zabaw wewnątrz pomieszczeń z uwagi na sposób montowania. Wszystkie wersje są trampolinami w specjalnym modelu, zamontowanym na ziemi, ewentualnie nad wcześniej wykopanym „dołem”, dla zachowania większego bezpieczeństwa.

Trampolina Elite + InGround to idealne rozwiązanie dla trampolin komercyjnych, na których dopuszczalna waga skaczącego waha się od 20 kg do 140 kg, a więc trampolina jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia. 

Zgrywa się z otoczeniem. Wystaje jedynie 20 cm ponad poziom ziemi, a zabezpieczenia brzegów maty pozwalają na bezpieczne poruszanie się w obrębie trampoliny nawet dla małych dzieci. Nie przysparzają kłopotów z wejściem na nią.

Siatka zabezpieczająca T-Series charakteryzuje się estetycznym wykończeniem słupków bocznych estetycznym, czarnym pokrowcem pod którym znajduje się miękka pianka. Siatka jest wyjątkowo napięta, co stabilizuje ewentualne odbicia od niej, a słupki nie grożą poobijaniem się od ich twardej struktury. Do trampoliny dołączony jest zestaw kotwiczący i siatka dolna.

Do trampoliny możemy dokupić akcesoria takie jak siatki zabezpieczające, pokrowce ochronne i siatki ochronne dolne. Wszystkie dodatki znajdziecie Państwo w naszym sklepie w dziale z trampolinami.

Gwarancja produktu :10 lat rama, 5 lat sprężyny Goldspring, 2 lata pozostałe elementy.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię