790 720 770

Trampolina BERG InGround Grand Champion

3717,00 PLN
  • Bez podatku: 3021,95 PLN
  • Producent: Berg Toys
  • Kod Produktu: BERT0016
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: trampoliny, trampolina do ogrodu, trampolina, trampolina, trampolina 330 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 270 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 330 cm, trampolina 380cm, trampolina 430 cm

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

BRAK TOWARU DO LIPCA 2021r.

Trampolina marki BERG Toys z serii InGround Grand Champion to najlepszy w swojej klasie sprzęt gimnastyczny. Produkowana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, w oparciu o innowacyjny projekt trampoliny osadzonej na powierzchni, na niewielkim dole pod nią. Dzięki temu jest  wyjątkowo bezpieczna, stabilna i nie ma kłopotów z dostaniem się na nią. Niestety nie można jej użytkować w pomieszczeniach.

Dopuszczalna waga skaczącego na trampolinie waha się w granicach 20 kg - 140 kg. Ma elastyczne poszycie pozwalające na wysokie skoku, bezpieczną formę.

Trampolina wystaje zaledwie 20 cm nad poziomem podłoża, co powoduje, że jest idealnie wkomponowana w otoczenie ogrodu, zachowując stabilność, bezproblemowe dotarcie na nią. Dodatkowo, w dolnej partii, trampolina ma okalającą siatkę, całkowicie zabezpieczającą dzieci i małe zwierzęta przed wślizgnięciem się pod spód. Do trampoliny dołączony jest zestaw kotwiczący i siatka dolna.

Mata trampoliny została zrobiona z elastycznego polipropylenowego materiału o gęstym splocie i 8 krotnym przeszyciu, odpornego na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Krawędź zabezpieczająca sprężyny i ramę, tworzy gładką całość z matą trampoliny

Do trampoliny możemy dokupić akcesoria takie jak siatki zabezpieczające, pokrowce ochronne i siatki ochronne dolne. Wszystkie dodatki znajdziecie Państwo w naszym sklepie w dziale z trampolinami.

Gwarancja produktu :10 lat rama, 5 lat sprężyny Goldspring, 2 lata pozostałe elementy.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię