790 720 770

Trampolina BERG Favorit InGround 270 - 430 siatka Deluxe

2776,00 PLN
  • Bez podatku: 2256,91 PLN
  • Producent: Berg Toys
  • Kod Produktu: BERT0004
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: trampoliny, trampolina do ogrodu, trampolina, trampolina, trampolina 330 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 270 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 330 cm, trampolina 380cm, trampolina 430 cm

Dostępne opcje

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

BRAK TOWARU DO LIPCA 2021r. 

Trampolina rodzinna marki BERG Toys z serii Favorit InGround o szerokości trampoliny 270 cm, 330 cm, 380 cm oraz 430 cm, z siatką typu Deluxe (posiadamy również trampolinę InGround z siatką typu Comfort), to wyjątkowy element wyposażenia każdego ogrodu, montowany bezpośrednio na podłożu, na niewielkim, wcześniej wykonanym dołku. Dzięki temu trampolina ta wspaniale komponuje się w ogrodach i stanowi najbezpieczniejszą wersję trampolin, dostępną również dla maluchów.

Dopuszczalna waga skaczącego waha się od 70 kg przy najmniejszej średnicy do 140 kg przy największej. Trampolina jest przeznaczona dorosłych i dzieci od 3 roku życia, choć, z asekuracją i najmłodsze dzieci mogą bawić się na niej (ze względu na wstrząsu, dzieci poniżej 3 roku życia nie powinny skakać na trampolinie, ani być na niej w jakikolwiek sposób podrzucane). Na każdej trzeba zachować bezpieczeństwo, które na pewno zwiększa siatka zabezpieczająca. Zaleca się jednak, żeby na trampolinie przebywała jedna osoba skacząca jednocześnie.

Konstrukcja trampoliny oparta jest na dole  wykopanym przed montażem. Trampolina wystaje jedynie 20 cm nad poziomem podłoża. W dolnej partii ma okalającą siatkę, całkowicie zabezpieczającą dzieci i małe zwierzęta przed wślizgnięciem się pod spód. Do trampoliny dołączony jest zestaw kotwiczący i siatka dolna.

Mata trampoliny InGround została wykonana z elastycznego polipropylenowego materiału a jej gęsty splot jest gładki w dotyku, elastyczny. Krawędź zabezpieczająca sprężyny i ramę, tworzy gładką całość z matą trampoliny. Mata i krawędzie trampoliny zostały pokryte nieprzemakalnym materiałem odpornym na promieniowanie UV

Specjalnie dobrane długie, 18cm, ocynkowane sprężyny zapewniają bezpieczną zabawę i wysokie skoki.

Marka Berg Toys gwarantuje użycie bezpiecznych materiałów w ciekawych kolorach .Ich produkty są wykonane z dbałością estetykę i wysoką jakość wykończenia Trampolina może być używana w ogrodzie, ale i pomieszczeniu. Zapewnia świetną zabawę dla dzieci i dorosłych.

Do trampoliny możemy dokupić akcesoria takie jak siatki zabezpieczające, pokrowce ochronne i siatki ochronne dolne. Wszystkie dodatki znajdziecie Państwo w naszym sklepie w dziale z trampolinami.

Gwarancja produktu :10 lat rama, 5 lat sprężyny Goldspring, 2 lata pozostałe elementy.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

 

Kolor

zielony

Nr. Artykułu

INGROUND

Więcej informacji

Model

270

330

380

430

Ilość sprężyn

48

72

80

96

Masa (kg)

47

47

62

72

Średnica (m)

2,7

3,30

3,80

4,30

Wysokość (cm)

70

30

30

30

Powierzchnia skoku (m2)

5

7,2

8

10,2

Drabinka

-

-

-

-

Maks. waga skaczącego

70

100

110

120

Wiek

3+

Nazwa producenta

BERG Toys, Holandia

Gwarancja (konstrukcja)

10 lat rama, 5 lat sprężyny Gold

 

spring, 2 lata pozostałe elementy

Certyfikaty

TÜV, GS, AIB

Mata skacząca

wysokiej jakości tkanina polipropylenowa, krawędź 8-szwowa, zakończona metalowymi V-ringami.

Rama

ocynkowana rura stalowa o średnicy 42 mm i grubości ścianki 2 mm. Nogi o średnicy 42 mm i grubości ścianki 2 mm.

Sprężyny

Goldspring, 18 cm długości, ocynkowane z zewnątrz i wewnątrz

Krawędź zabezpieczająca

wyjątkowo szeroka na 38 cm, maksymalnie dopasowana, by zapewnić nadzwyczajne bezpieczeństwo przy ramie 30 mm grubości, na sprężynach ścieniowana. Powłoka z odpornego na zużycie Winylu, nieprzemakalna, nie podatna na promienie UV.

 
 

Cena dotyczy trampoliny Berg Favorit 270 cm + siatka zabezpieczająca Deluxe 270 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię