790 720 770

Trampolina BERG EazyFit z siatką EazyFit

4031,01 PLN
  • Bez podatku: 3277,24 PLN
  • Producent: Berg Toys
  • Kod Produktu: BERT0013
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: trampoliny, trampolina do ogrodu, trampolina, trampolina, trampolina 330 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 270 cm, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina 330 cm, trampolina 380cm, trampolina 430 cm

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

BRAK TOWARU DO LIPCA 2021r.

Trampolina marki BERG Toys z serii  EazyFit z siatką EazyFit jest nowoczesną i nowatorską trampoliną o prostokątnym kształcie i wymiarach 220 x 230 cm. To powoduje, że wielokrotnie może być zastosowana wszędzie tam, gdzie trampoliny tradycyjne, okrągłe są mniej przystosowane do lokalizacji lub niemożliwe do rozstawienia i użytkowania w danym miejscu.

Dopuszczalna waga skaczącego to do 120 kg dlatego trampolina jest przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 3 roku życia.

Wyjątkowo mocna konstrukcja trampoliny oparta jest na specjalnie galwanizowanych, stalowych nogach o średnicy 38mm i ramie o średnicy 45 mm. Krawędź zabezpieczająca sprężyny i ramę , tworzy gładką całość z matą trampoliny, wykonaną z materiału odpornego na promieniowanie UV o gęstym splocie, gładkim w dotyku. Mata modelu ma 8- szwowe przeszycia gwarantujące wysoką sprężystość trampoliny, bezpieczeństwo jej użytkowania oraz wytrzymałość materiału.

Specjalnie dobrane długie 18cm ocynkowane sprężyny dają komfort wysokiego i bezpiecznego skakania. Wszystkie sprężyny zostały równomiernie obciążone, oddając tym samym większą część siły skoku do środka trampoliny.

Marka Berg Toys gwarantuje użycie bezpiecznych materiałów w ciekawych kolorach. Ich produkty są wykonane z dbałością o estetykę i wysoką jakość wykończenia. Trampolina może być używana w ogrodzie, ale i pomieszczeniu. Zapewnia świetną zabawę dla dzieci i dorosłych. Seria  EazyFit z siatką EazyFit daje możliwość użytkowania trampoliny kwadratowej tam, gdzie nie jest możliwe użycie trampolin o tradycyjnym kształcie.

Do trampoliny możemy dokupić akcesoria takie jak siatki zabezpieczające, pokrowce ochronne i siatki ochronne dolne. Wszystkie dodatki znajdziecie Państwo w naszym sklepie w dziale z trampolinami.

Gwarancja produktu :10 lat rama, 5 lat sprężyny Goldspring, 2 lata pozostałe elementy.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię