790 720 770

Trampolina BERG Grand Champion z siatką Grand Champion

5152,00 PLN
  • Bez podatku: 4188,62 PLN
  • Producent: Berg Toys
  • Kod Produktu: BERT0012
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: trampoliny, trampolina do ogrodu, trampolina, trampolina, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina do ogrodu, trampolina BERG Toys, trampolina grand champion, trampolina champion

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

BRAK TOWARU NA MAGAZYNIE 

Trampolina rodzinna marki BERG Toys z serii Grand Champion to najlepszy w swojej klasie sprzęt gimnastyczny, wyposażona jest w siatkę typu Grand Champion, która jest wyjątkowym elementem  najlepszym w tego typu produktach. Wszystko produkowane jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły, z gwarancją bezpiecznego produktu finalnego.

 

Dopuszczalna waga skaczącego to od 70 kg do 120 kg, trampolina przeznaczona jest więc zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

 

Wyjątkowo mocna konstrukcja trampoliny oparta jest na galwanizowanych, stalowych nogach o średnicy 38mm i ramie o średnicy 45 mm. Dodatkowo krawędź zabezpieczająca sprężyny i ramę , tworzy gładką całość z matą trampoliny, wykonaną z materiału odpornego na promieniowanie UV o gęstym splocie, gładkim w dotyku. Wpływa to na poprawę jakości skoków oraz bezpieczeństwo zabawy.

Specjalnie dobrane, równomiernie obciążone, długie, 18cm, ocynkowane sprężyny dają komfort wysokiego i bezpiecznego skakania. Powoduje to stabilność odbicia , nie uciekanie odbijającego się na boki trampoliny.

Do trampoliny można dokupić akcesoria takie jak siatki zabezpieczające, pokrowce ochronne i siatki ochronne dolne. Wszystkie dodatki znajdziecie Państwo w naszym sklepie w dziale z trampolinami.

Gwarancja produktu :10 lat rama, 5 lat sprężyny Goldspring, 2 lata pozostałe elementy.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię