535 661 573

Kierownica do zabawy do Placu Zabaw Driver's Wheel Fungoo

99,00 PLN
  • Bez podatku: 80,49 PLN
  • Producent: Fungoo
  • Kod Produktu: A-00075
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: kierownica dla dzieci, kierownica do placu zabaw, dodatek do placu zabaw, mały kierowca, plac zabaw, domek dla dzieci

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Kierownica do zabawy do Placu Zabaw Driver's Wheel Fungoo


Niezbędny dodatek do Placu Zabaw- kierownica Driver's Wheel, która przeniesie dzieci w świat pełen przygód i wyobraźni na placu zabaw. Ta kolorowa i solidna kierownica jest zaprojektowana tak, aby zapewnić dzieciom niezapomniane doświadczenia podczas zabawy na świeżym powietrzu.


Za pomocą tej kierownicy dzieci mogą wcielić się w role kierowców, podróżników lub pilotów swojego wymarzonego pojazdu. Wykonana z wytrzymałego materiału, kierownica jest odporna na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie, zapewniając długotrwałą zabawę.


Dzięki łatwemu montażowi, kierownica może być szybko zamontowana na dowolnej konstrukcji placu zabaw, dodając nowy wymiar do radości z zabawy. Pozwól dzieciom odkryć świat wyobraźni i kreatywności, prowadząc swoje „pojazdy” za pomocą tej uroczej kierownicy do zabawy.


Wymiary:  Φ26.5 x 6.5cm


Zapewnij swoim dzieciom niezapomniane przygody na placu zabaw dzięki kierownicy do zabawy - idealnemu dodatkowi, który rozbudzi ich wyobraźnię i umożliwi pełen radości czas na świeżym powietrzu.

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię