535 661 573

Zabawki Ogrodowe

Zabawki Ogrodowe

Zabawki ogrodowe to kategoria z drewnianymi placami ale i z placami zabaw z tworzywa sztucznego. Znajdziemy tu place zabaw ze zjeżdżalniami, drabinkami czy tunelami. Specjalnie do prywatnych ogrodów i domów. Polecamy zestawy tematyczne jak zabawki ogrodowe Jungle Gym z możliwością rozbudowy od małego domku po dużą platformę do zabawy.
 
W zależności od miejsca w ogrodzie możemy rozbudowywać, dodawać kolejne moduły. Zabawki ogrodowe ze zjeżdżalniami dla najmłodszych Little Tikes to kolorowe i świecące, edukacyjne zabawki. Znajdziemy tu plastikowe place zabaw odporne na zmienne warunki atmosferyczne, w postaci wież ze ściankami do wspinaczki z podestami i huśtawkami. Drewniane huśtawki czy zabawki ogrodowe wykonane z impregnowanego drewna mocowane na stałe do gruntu. Dbamy o bezpieczeństwo najmłodszych dlatego wszystkie zabawki do ogrodu są wykonane ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów akonstrukcje są stabilne.

Zabawki Ogrodowe a inne usługi

Większość naszych ogrodowych zestawów zabawowych proponujemy Państwu z projektem, montażem oraz kilku letnią gwarancją. W przypadku zainteresowania większą ilością produktów, indywidualną wyceną bądź projektem zaraszamy do kontaktu abyśmy mogli przygotować specjalną ofertę dla Państwa. 

Sprecyzuj wyszukiwanie


Wyświetlono: 1 do 9 z 44 (5 stron)

Feber

Dom Aktywności Casual Wielofunkcyjny 6 w 1 z Dołączonymi Grami Feber

rating

Dom Aktywności Casual Wielofunkcyjny 6 w 1 z Dołączonymi Grami FeberZapraszamy do odkrycia Domek Aktywności 6w1 z serii Casual. Ten uroczy domek ..

888,99 PLN

Bez podatku: 722,76 PLN

17 text_instock

Feber

Dom Aktywności Wielofunkcyjny Domek 6 w 1 z Dołączonymi Grami Feber

rating

Dom Aktywności Wielofunkcyjny Domek  6 w 1 z Dołączonymi Grami FeberZapraszamy do odkrycia Domu Aktywności - Wielofunkcyjnego Domku 6w1 z Dołączo..

972,00 PLN

Bez podatku: 790,24 PLN

15 text_instock

Feber

Domek na Drzewie Ogrodowy dla Dzieci House on The Tree Feber

rating

Domek na Drzewie Ogrodowy dla Dzieci House on The Tree FeberDomek na drzewie to spełnienie marzeń każdego dziecka! To niezwykły domek na drzewie, unik..

2228,00 PLN

Bez podatku: 1811,38 PLN

2 text_instock

Smoby

Domek na Palach z Piaskownicą i Zjeżdżalnią Smoby

rating

Domek na Palach z Piaskownicą i Zjeżdżalnią SmobyDomek na Palach z Piaskownicą i Zjeżdżalnią firmy Smoby to fantastyczna zabawka, stworzona z myślą o ..

1845,00 PLN

Bez podatku: 1500,00 PLN

56 text_instock

Axi

Domek na Palach ze Zjeżdżalnią 118 cm

rating

Domek ogrodowy na palach ze zjeżdżalnią Domek na palach ze zjeżdżalnią producenta AXI to idealna zabawka dla dzieci w wieku od 2 lat i starszych,..

2943,99 PLN

Bez podatku: 2393,49 PLN

1 text_instock

Smoby

Domek Ogrodowy 4 Pory Roku Smoby

rating

Domek Ogrodowy 4 Pory Roku SmobyDomek Ogrodowy 4 Pory Roku to kolorowy raj dla małych odkrywców, zachęcający ich do aktywności na świeżym powietrzu ju..

775,00 PLN

Bez podatku: 630,08 PLN

35 text_instock

Feber

Domek Ogrodowy dla Dzieci Casual Skrzynka na Listy Feber

rating

Domek Ogrodowy dla Dzieci Casual Skrzynka na Listy FeberDomek ogrodowy Casual przyciąga uwagę swoją stonowaną kolorystyką, która doskonale wkompo..

723,99 PLN

Bez podatku: 588,61 PLN

6 text_instock

Feber

Domek Ogrodowy Dla Dzieci Feber Fantasy ze Skrzynką na Listy

rating

Domek ogrodowy FantasyDomek ogrodowy Feber Fantasy wyposażony w otwór imitujący skrzynkę na listy. Przestrzenne wnętrze domku daje dużo miejsca do kre..

1025,00 PLN

Bez podatku: 833,33 PLN

5 text_instock

Feber

Domek ogrodowy Eco Karmnik Segregacja Odpadów Imitacja Panelu Słonecznego Feber

rating

Domek ogrodowy Eco Karmnik Segregacja Odpadów Imitacja Panelu Słonecznego FeberDomek Eco Karmnik to nie tylko domek zabaw, to prawdziwe laboratorium n..

875,00 PLN

Bez podatku: 711,38 PLN

5 text_instock

Wyświetlono: 1 do 9 z 44 (5 stron)