790 720 770

Moduły i Akcesoria

Moduły i akcesoria

Moduły i akcesoria do montażu na placach zabaw drewnianych i metalowych. Wśród akcesoriów i modułów dodatkowych znajdziemy huśtawki, platformy do wchodzenia na wieże, ścianki do wspinaczki,  liny oraz akcesoria do placu zabaw typu lunety, lornetki czy kierownice jako dodatki do placów zabaw. Akcesoria i moduły możemy dodawać w sposób dowolny do każdego placu zabaw. Moduły Jungle Gym są uniwersalnymi elementami które możemy łączyć z poszczególnymi placami zabaw. Dodatkowe akcesoria jak gra tic tac toe czy peryskop ucieszą nasze dzieci, a nasz plac zabaw będzie jeszcze bardziej kolorowy

Możemy wyposażyć nasz  ogrodowy plac zabaw w liny do podciągania się i wspinania  czy też liny z uchwytami do fikołków , huśtania się. Duzy wybór akcesoriów do montażu i modułów zapewnia różnorodność placów zabaw i możliwości spędzania wolnego czasu.

Wyświetlono: 1 do 9 z 41 (5 stron)

Injusa

Huśtawka podwójna z oparciem Injusa

rating

Hustawka podwójna z oparciami Injusa Żaden plac zabaw nie może obejść się bez solidnej huśtawki. Huśtawka podwójna z oparciami jest idealna do każ..

713,00 PLN

Bez podatku: 579,68 PLN

Kontakt

Jungle Gym

Moduł Swing Jungle Gym bez siedzisk

rating

Moduł Swing Jungle Gym Moduł Swing Jungle Gym to dodatkowe miejsce na huśtawki. Moduł pasuje do każdego palcu zabaw Jungle Gym. Możemy go montować..

839,00 PLN

Bez podatku: 682,11 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami

rating

Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami to dodatkowy element wzbogacający plac zabaw. Możliwości łączenia P..

839,00 PLN

Bez podatku: 682,11 PLN

10 text_instock

Injusa

Podwójna huśtawka z gondolą Junior Swing Injusa

rating

Podwójna huśtawka z gondolą Junior Swing Injusa Podwójna huśtawka z jednym siedziskiem z oparciem, oraz dwuosobową gondolą jest idealna do każdego..

808,00 PLN

Bez podatku: 656,91 PLN

Kontakt

Injusa

Podwójna huśtawka z konikiem Junior Swing Injusa

rating

Podwójna huśtawka z konikiem Junior Swing Injusa Podwójna huśtawka z jednym siedziskiem z oparciem, oraz z siedziskiem typu konik. Wykonana z wyso..

768,00 PLN

Bez podatku: 624,39 PLN

10 text_instock

Injusa

Trampolina z siatką Cars Auta Injusa

rating

Trampolina z siatką zabezpieczającą - Carl Auto Injusa Wyjątkowa trampolina z jednym z najmodniejszych wśród dzieci motywem Aut jest atrybutem naj..

629,00 PLN

Bez podatku: 511,38 PLN

Kontakt

Jungle Gym

Drabinka typu CHIMP LADDER Jungle Gym

rating

Drabinka do wspinaczki to wspaniałe urozmaicenie każdego placu zabaw. To świetny sposób na rozbudowanie wieży i dodanie elementu wspinaczkowego, tak u..

131,25 PLN

Bez podatku: 106,71 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Lina do wspinaczki CLIMBING ROPE Jungle Gym

rating

Lina do wspinaczki Climbing Rope™ jest wykonana z bardzo solidnego materiału. Dopasowana jest  do dziecięcych rąk za pomocą dużych węzłów, dodatk..

120,75 PLN

Bez podatku: 98,17 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł 1Step Jungle Gym

rating

Moduł 1 Step Jungle Gym to drabinka do wspinania dla starszych dzieci.Kolorowe szczebelki drabiny ułożone naprzemiennie możemy zamontować na kaądym pl..

239,00 PLN

Bez podatku: 194,31 PLN

10 text_instock

Wyświetlono: 1 do 9 z 41 (5 stron)