790 720 770

Moduły i Akcesoria

Moduły i akcesoria

Moduły i akcesoria do montażu na placach zabaw drewnianych i metalowych. Wśród akcesoriów i modułów dodatkowych znajdziemy huśtawki, platformy do wchodzenia na wieże, ścianki do wspinaczki,  liny oraz akcesoria do placu zabaw typu lunety, lornetki czy kierownice jako dodatki do placów zabaw. Akcesoria i moduły możemy dodawać w sposób dowolny do każdego placu zabaw. Moduły Jungle Gym są uniwersalnymi elementami które możemy łączyć z poszczególnymi placami zabaw. Dodatkowe akcesoria jak gra tic tac toe czy peryskop ucieszą nasze dzieci, a nasz plac zabaw będzie jeszcze bardziej kolorowy

Możemy wyposażyć nasz  ogrodowy plac zabaw w liny do podciągania się i wspinania  czy też liny z uchwytami do fikołków , huśtania się. Duzy wybór akcesoriów do montażu i modułów zapewnia różnorodność placów zabaw i możliwości spędzania wolnego czasu.

Wyświetlono: 1 do 9 z 40 (5 stron)

Jungle Gym

Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami

rating

Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami Moduł Swing Jungle Gym z siedziskami to dodatkowy element wzbogacający plac zabaw. Możliwości łączenia P..

1249,00 PLN

Bez podatku: 1015,45 PLN

10 text_instock

Injusa

Trampolina z siatką Cars Auta Injusa

rating

Trampolina z siatką zabezpieczającą - Carl Auto Injusa Wyjątkowa trampolina z jednym z najmodniejszych wśród dzieci motywem Aut jest atrybutem naj..

629,00 PLN

Bez podatku: 511,38 PLN

Kontakt

Jungle Gym

Lina do wspinaczki CLIMBING ROPE Jungle Gym

rating

Lina do wspinaczki Climbing Rope™ jest wykonana z bardzo solidnego materiału. Dopasowana jest  do dziecięcych rąk za pomocą dużych węzłów, dodatk..

148,99 PLN

Bez podatku: 121,13 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł 1Step Jungle Gym

rating

Moduł 1 Step Jungle Gym to drabinka do wspinania dla starszych dzieci.Kolorowe szczebelki drabiny ułożone naprzemiennie możemy zamontować na kaądym pl..

239,00 PLN

Bez podatku: 194,31 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł Bucket Jungle Gym

rating

Moduł Bucket Jungle Gym to kompletny zestaw do montażu worka do przewożenia zabawek czy piasku. Zawieszony pod dachem na wieży,dzieci mogą go wciagać ..

349,00 PLN

Bez podatku: 283,74 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł Mini Market Jungle Gym

rating

DARMOWA DOSTAWAModuł Mini Market Jungle  Gym to kompletny zestaw do zbudowania sklepu  z baldachimem i ladą sklepową . Całość tworzy wraz z ..

1400,00 PLN

Bez podatku: 1138,21 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł Talking Tube Jungle Gym

rating

Moduł tuba do rozmów to wyjątkowe uzupełnienie każdego placu zabaw Jungle Gym. Tuba o zakończeniach w kształcie kwiatka jest zabawnym systemem komunik..

239,40 PLN

Bez podatku: 194,64 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Moduł Tic Tac Toe Jungle Gym

rating

Moduł Tic Tac Toe Jungle Gym to  gra do umieszczenia na balustradzie placu zabaw. Forma gry w kółko i krzyzyk, zaciekawi duże ale i małe dzieci ,..

359,10 PLN

Bez podatku: 291,95 PLN

10 text_instock

Jungle Gym

Rura strażacka JUNGLE FIREMAN'S POLE Jungle Gym

rating

Wyjątkowa, kolorowa i solidna rura strażacka Jungle Fireman's Pole jest świetnym dodatkiem do każdego placu zabaw Jungle Gym. Dzięki zastosowaniu tego..

599,00 PLN

Bez podatku: 486,99 PLN

10 text_instock

Wyświetlono: 1 do 9 z 40 (5 stron)