535 661 573

FAQ

Place zabaw wykonane są z drewna sosnowego. Wystrugane drewno jest impregnowane ciśnieniowo. Proces impregnacji pod ciśnieniem odbywa się w specjalistycznych urządzeniach- autoklawach. Surowiec w autoklawie poddawany jest procesom fizyczno- chemicznym, które pozwalają na dogłębne przeniknięcie impregnatu w pory drewna. Dzięki temu zwiększa się jego odporność na działanie warunków atmosferycznych i procesów biologicznych.

Drewno, z którego zbudowany jest plac zabaw jest impregnowane ciśnieniowo lub malowane impregnatem wodnym na kolor teak/biały/biało-szary w zależności od modelu. Malowanie po impregnacji ciśnieniowej możliwe jest w dowolnej kolorystyce, jednakże odbywa się to we własnym zakresie zgodnie z indywidualnymi preferencjami kolorystycznymi.

Oczywiście, doświadczeni specjaliści podejmą się montażu na terenie całej Polski. W celu wyceny montażu i umówienia dogodnego terminu, prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@activegarden.pl

Instrukcja montażu dołączona jest do przesyłki. Jeśli instrukcja się zagubi lub ulegnie zniszczeniu, prosimy o kontakt mailowy – wyślemy wersję elektroniczną.

W zestawie znajdują się specjalne kotwy do przymocowania placu zabaw zapewniające stabilność i bezpieczeństwo. W przypadku trudnych podłoży można skorzystać z ogólnie dostępnych produktów służących do trwałego mocowania konstrukcji drewnianych do gruntu czy betonu.

Tak, prosimy o kontakt mailowy w celu wyceny.

Przygotowanie terenu pod plac zabaw znajduje się po stronie klienta. Podłoże powinno być wypoziomowane, wolne od instalacji podziemnych, wystających korzeni oraz musi zapewniać stabilne oparcie dla kotew. W przypadku trudnych terenów można wykonać fundament betonowy. Nawierzchnia po posadowieniu placu zabaw powinna zapewniać bezpieczeństwo, może to być mata amortyzująca, piasek (warstwa około 30 cm), trawa.

Nie, deski nie posiadają otworów. Należy samodzielnie nawiercać otwory i przestrzegać instrukcji montażu.

Każde zamówienie jest dla nas priorytetowe, dlatego staramy się je realizować w możliwie najkrótszym czasie. Informujemy, że w okresie świątecznym lub dni ustawowo wolnych od pracy termin realizacji może ulec wydłużeniu.

Place zabaw do użytku prywatnego zostały stworzone zgodnie z unijnymi normami bezpieczeństwa i został przetestowane pod kątem certyfikatu EN71. Place zabaw do użytku publicznego posiadają certyfikat zgodności z normą PN-EN 1176-1, co potwierdza ich zgodność z wymogami bezpieczeństwa dla publicznych placów zabaw. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci bawią się na sprzęcie spełniającym najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Zazwyczaj publiczne place zabaw użytkowane są przez większą ilość dzieci w jednym czasie, a więc konstrukcja musi wytrzymać większe obciążenie.

Kurier z firmy spedycyjnej rozładuje paletę w miejscu, w którym jest taka możliwość. Zazwyczaj place zabaw dostarczane są pojazdami o masie do 3,5 tony, wyposażonymi w windę co umożliwia rozładowanie towaru przy użyciu wózka transportowego (pot. Paleciaka) na posesji, najczęściej za bramą klienta nie wjeżdżając samochodem dostawczym do przydomowego ogródka.

Tak, projektujemy zgodnie z potrzebami klienta. Jeśli w wybranym przez Ciebie miejscu nie mieści się Park Street Workout lub życzysz sobie inny kolor niż proponowany – prosimy o kontakt. Wspólnie stworzymy wymarzoną konstrukcję do ćwiczeń. Należy jednak pamiętać, że produkt wyprodukowany na specjalne zamówienie nie podlega zwrotowi.