790 720 770

Huśtawki wahadłowe

Huśtawki wahadłowe

Niezastąpione na placu zabaw stworzone by bawić i rozwijać. Huśtawki wahadłowe w kolorowych formach i kształtach pobudzają dzieci do samodzielnej zabawy, stanowią odpoczynek po szaleństwach na placu zabaw. Bezpieczne konstrukcje z drewna sosonowego bądź dębu opcjonalnie ze stali nierdzewnej połączone z metalowymi belkami poziomymi stanowią stabilną i wytrzymała podstawę. Użycie atestowanych materiałów do budowy huśtawek zapewnia posiadanie certyfikatu do użytku publicznego są róniwesz montowane w przydomowych ogrodach.
 
W naszej ofercie przedstawiamy huśtawki wahadłowe renomowanych firm Playeko, Jungle Gym   Kettler czy Hy Land jedno lub wielo osobowe.
 

Sprecyzuj wyszukiwanie

Wyświetlono: 1 do 9 z 17 (2 stron)

Injusa

Domek ogrodowy Injusa

rating

Domek ogrodowy Injusa Wyjątkowy, bajkowy domek ogrodowy wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na zmienne warunki środowiska. ..

599,00 PLN

Bez podatku: 486,99 PLN

Kontakt

Injusa

Huśtawka podwójna z oparciem Injusa

rating

Hustawka podwójna z oparciami Injusa Żaden plac zabaw nie może obejść się bez solidnej huśtawki. Huśtawka podwójna z oparciami jest idealna do każ..

713,00 PLN

Bez podatku: 579,68 PLN

Kontakt

Injusa

Podwójna huśtawka z gondolą Junior Swing Injusa

rating

Podwójna huśtawka z gondolą Junior Swing Injusa Podwójna huśtawka z jednym siedziskiem z oparciem, oraz dwuosobową gondolą jest idealna do każdego..

808,00 PLN

Bez podatku: 656,91 PLN

Kontakt

Injusa

Podwójna huśtawka z konikiem Junior Swing Injusa

rating

Podwójna huśtawka z konikiem Junior Swing Injusa Podwójna huśtawka z jednym siedziskiem z oparciem, oraz z siedziskiem typu konik. Wykonana z wyso..

768,00 PLN

Bez podatku: 624,39 PLN

10 text_instock

Kettler

Huśtawka wahadłowa Basic 3 Kettler

rating

Huśtawka wahadłowa Basic 3 Kettler Huśtawka wahadłowa Basic 3 Kettler dla dzieci do ogrodu. Aż czworo dzieci  od 3 lat może bujać się na tej ..

839,00 PLN

Bez podatku: 682,11 PLN

Kontakt

Kettler

Huśtawka wahadłowa Vario Kettler

rating

Huśtawka wahadłowa Vario Kettler Huśtawka  wahadłowa Vario Kettler do ogrodu dla dzieci od 3 lat. Huśtawka wykonana z metalu jest rozkładana ..

559,00 PLN

Bez podatku: 454,47 PLN

10 text_instock

Kettler

Plac zabaw Domek z huśtawkami Kettler

rating

Plac zabaw Domek z huśtawkami Kettler Plac zabaw Domek z huśtawkami Kettler dla dzieci od 3 lat. Polecamy ten duży plac zabaw do ogrodu posiada dw..

3199,00 PLN

Bez podatku: 2600,81 PLN

Kontakt

Little tikes

Huśtawka pojedyńcza wahadłowa Milano Little Tikes

rating

Huśtawka pojedyńcza wahadłowa Milano Little Tikes Huśtawka wahadłowa Little Tikes to tradycyjna huśtawka dla jednej osoby.Czerwone siedzenia zawie..

399,00 PLN

Bez podatku: 324,39 PLN

Kontakt

Little tikes

Huśtawka wahadłowa Roma Little Tikes

rating

Huśtawka wahadłowa Roma Little Tikes Huśtawka wahadłowa Little Tikes Roma  to tradycyjna huśtawka z dwoma miejscami do huśtania.Czerwone sied..

539,99 PLN

Bez podatku: 439,02 PLN

Kontakt

Wyświetlono: 1 do 9 z 17 (2 stron)