790 720 770

Mała Architektura

Mała architektura

Mała architektura to niezbędne elementy wyposażenia każdego nowoczesnego parku miejskiego są wręcz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania parku. Wszystkie elementy małej architektury nadają indywidualny charakter otoczeniu i podkreślają wizerunek danej lokalizacji nadając jednocześnie przepiękny wygląd. 

Wszystkie produkty które Państwu oferujemy są wykonane z dobrej jakości materiałów oraz precyzyjnie wykonane. Większość elementów wykonana jest ze stali nierdzewnej bądź żeliwa niekiedy wzbogacane drewnianymi wykończeniami. W tej kategorii znajdziecie Państwo następujące elementy małej architektury: Ławki, Kosze na śmieci, Regulaminy, Stojaki rowerowe, 

Mała architektura a inne usługi.

Większość naszych produktów proponujemy Państwu z montażem oraz kilku letnią gwarancją. Cena transportu produktów ogrodowych jest każdorazowo obliczana indywidualnie. W przypadku większych zamówień zapraszamy do kontaktu abyśmy mogli przygotować specjalną ofertę.

Sprecyzuj wyszukiwanie

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)

Prosympatyk

Kosz na śmieci drewniany PROSYMPATYK

rating

Kosz na śmieci drewniany PROSYMPATYK Drewniany kosz na śmieci Prosympatyk dodatek do kompletu oferowanych ławek w taki samym stylu. Niezbędny na k..

713,40 PLN

Bez podatku: 580,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Ławka bez oparcia drewniano -metalowa PROSYMPATYK

rating

Ławka bez oparcia drewniano -metalowa  PROSYMPATYK Drewniano- metalowa ławka bez oparcia  Prosympatyk. Prosta forma ławki ładnie ko..

861,00 PLN

Bez podatku: 700,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Ławka z oparciem drewniana PROSYMPATYK

rating

Ławka z oparciem drewniana PROSYMPATYK Drewniana ławka z oparciem Prosympatyk. Prosta forma ławki komponuje się w tardycyjnych parkach jak i nowoc..

885,60 PLN

Bez podatku: 720,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Ławka z oparciem drewniano-metalowa PROSYMPATYK

rating

Ławka z oparciem drewniano-metalowa  PROSYMPATYK Drewniano-metalowa ławka z oparciem Prosympatyk. Prosta forma ławki komponuje się w tardycyj..

1008,60 PLN

Bez podatku: 820,00 PLN

1 text_instock

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)