535 661 573

Zjeżdżalnie

Zjeżdżalnie

Zarówno małe jak i duże dzieci uwielbiają zjeżdżalnie dlatego warto zadbać, aby dzieci mogły bawić się również we własnym ogrodzie. Ślizgawki dają dzieciom wiele radości, a najmłodszym pozwalają rozwijać sprawność ruchową podczas wspinania się przed zjazdem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zjeżdżalnie wszelakiego rodzaju, szerokiej gamy kolorystycznej oraz różnej długości. Dla najmłodszych użytkowników tego produktu proponujemy tzw. „pierwsze zjeżdżalnie”- krótkie, kolorowe nadające się zarówno do ogrodu jak i pomieszczeń zamkniętych. Dla nieco starszych posiadamy różnej wielkości ślizgawki do ogrodu, wolnostojące jak i w zestawach z innymi urządzeniami.

Zjeżdżalnie z certyfikatem

Znajdziecie u nas również zjeżdżalnie do użytku publicznego firm Playeko oraz Prosympatyk. Posiadają one niezbędne certyfikaty, są bezpieczne i stabilne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, odporne na działania czynników atmosferycznych, ze względu na jakość wykonania posłużą przez wiele lat.  

Sprecyzuj wyszukiwanie

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Prosympatyk

Zjeżdżalnia delfin

rating

Zjeżdżalnia delfinZjeżdżalnia Delfin to uroczy i bezpieczny element zabawowy, który zapewni dzieciom mnóstwo radości i aktywnej zabawy na świeżym powi..

9194,00 PLN

Bez podatku: 7474,80 PLN

100 text_instock

Prosympatyk

Zjeżdżalnia Wielkouch

rating

Zjeżdżalnia WielkouchZjeżdżalnia Wielkouch to doskonały element do każdej przestrzeni zabawowej, zapewniający dzieciom wiele radości i zdrowej aktywno..

9308,00 PLN

Bez podatku: 7567,48 PLN

100 text_instock

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)