535 661 573

Koło sterowe do Placu Zabaw Pirate's Wheel Fungoo

149,00 PLN
  • Bez podatku: 121,14 PLN
  • Producent: Fungoo
  • Kod Produktu: A-00080
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: Koło sterowe, Koło sterowe do placu zabaw, koło pirackie, koło do placu zabaw, kierownica piracka

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Koło sterowe do Placu Zabaw Pirate's Wheel Fungoo


Ahoy, młodzi marynarze! Przygotujcie się na niezapomnianą podróż po falach wyobraźni z naszym pirackim kołem sterowym do placu zabaw. To niezastąpiony dodatek, który przeniesie dzieci w świat przygód na morzu, pełen skarbów i tajemniczych wysp.


To kolorowe i solidne koło sterowe Pirate's Wheel zaprojektowane jest tak, aby zapewnić godziny ekscytującej zabawy na placu zabaw. Wykonane z trwałego materiału, koło jest odporne na warunki atmosferyczne i intensywne użytkowanie, gwarantując długotrwałą radość z zabawy.


Dzięki łatwemu montażowi, koło sterowe może być szybko zamontowane na dowolnej konstrukcji placu zabaw, dodając nowy wymiar do wyobraźni i przygód dzieci. Pozwól maluchom przemierzyć morskie szlaki, sterując swoim własnym pirackim statkiem.


Zapewnij swoim dzieciom niezapomniane chwile przygody i eksploracji dzięki pirackiemu kołu sterowemu do placu zabaw. To idealny dodatek, który rozbudzi ich wyobraźnię i umożliwi pełen radości czas na placu zabaw. Gotowi do wyruszenia w nieznane, kapitanie?


Wymiary:  Φ52cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię