535 661 573

Lornetka do Placu Zabaw Binoculars Fungoo

149,00 PLN
  • Bez podatku: 121,14 PLN
  • Producent: Fungoo
  • Kod Produktu: A-00605
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: lornetka, lornetka dla dzieci, lornetka ogrodowa, plac zabaw, domek dla dzieci, domek ogrodowy

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Lornetka do Placu Zabaw Binoculars Fungoo


Witaj, odkrywco! Przygotuj się na niezwykłe przygody z naszą lornetką Binoculars do placu zabaw. Ta kolorowa i solidna lornetka przeniesie dzieci w fascynujący świat odkryć i eksploracji, dodając nowy wymiar do ich zabawy na świeżym powietrzu.


Za pomocą tej lornetki dzieci mogą przeniknąć tajemnice otaczającego ich świata, obserwując przyrodę, szukając skarbów czy też tropiąc ukryte skarby na placu zabaw. Wykonana z wytrzymałego materiału, lornetka jest dostosowana do intensywnego użytkowania i zapewni długotrwałą radość z zabawy.


Dzięki łatwemu montażowi, lornetka może być szybko zamontowana na dowolnej konstrukcji placu zabaw, stając się nieodłącznym narzędziem każdego małego odkrywcy. Pozwól dzieciom rozbudzić swoją ciekawość i wyobraźnię, eksplorując świat wokół siebie przez soczewki tej uroczej lornetki.


Zapewnij swoim dzieciom niezapomniane przygody i możliwość odkrywania nowych światów dzięki lornetce do placu zabaw. To idealny dodatek, który rozbudzi ich pasję do odkrywania i umożliwi pełen radości czas na świeżym powietrzu. Czas na wielkie odkrycia, zacznijcie przygodę już dziś!


Wymiar: 29,5 x 16 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię