790 720 770

Ławki

Ławki

Ławki bez nich nie wyobrażamy sobie palcu zabaw, parku czy ogrodu miejskiego a i na przy szkolnym boisku są niezbędnym wyposażeniem. W naszym sklepie znajdą Państwo ławki wykonane z stali nierdzewnej i drewna, metalowe ocynkowane. Nowoczesne formy ławek jak i tradycyjne wzornictwo dobrze komponują się w naszych zielonych parkach jak i nowych palcach zabaw.

Ławki występują w wersjach z oparciami lub bez są zaprojektowane w sposób funkcjonalny z myślą o użytkowniku, aby były wygodne. Materiały z których wykonano ławki są trwałe i zabezpieczone przed zniszczeniem atestowanymi preparatami Oferujemy ławki z certyfikatami do użytku publicznego do szkół, przedszkoli, publicznych palców zabaw i parków miejskich.

Sprecyzuj wyszukiwanie

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)

Prosympatyk

Ławka bez oparcia drewniano -metalowa PROSYMPATYK

rating

Ławka bez oparcia drewniano -metalowa  PROSYMPATYK Drewniano- metalowa ławka bez oparcia  Prosympatyk. Prosta forma ławki ładnie ko..

861,00 PLN

Bez podatku: 700,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Ławka z oparciem drewniana PROSYMPATYK

rating

Ławka z oparciem drewniana PROSYMPATYK Drewniana ławka z oparciem Prosympatyk. Prosta forma ławki komponuje się w tardycyjnych parkach jak i nowoc..

885,60 PLN

Bez podatku: 720,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Ławka z oparciem drewniano-metalowa PROSYMPATYK

rating

Ławka z oparciem drewniano-metalowa  PROSYMPATYK Drewniano-metalowa ławka z oparciem Prosympatyk. Prosta forma ławki komponuje się w tardycyj..

1008,60 PLN

Bez podatku: 820,00 PLN

1 text_instock

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)