790 720 770

Prosympatyk

Karuzele Prosympatyk

Prosympatyk  to produkty na palce zabaw. Marka Prosympatyk spełnia wymogi dla instytucji publicznych ale i dla osób prywatnych. W swoich projektach kładą nacisk na sport i rekreację dzieci.Charakterystyczną cechą  tej marki są kolorowe palce zabaw ciekawe formy różnorodność urządzeń a przede wszystkim zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa podczas zabawy. W oferowanych palcach zabaw tej marki znajdziemy: piaskownice, zjeżdżalnie, huśtawki, karuzele, bujaki sprężynowe i system drabinek. Producent stara się aby ich place zabaw uwzględniły zainteresowania dzieci, młodzieży oraz potrzeby dorosłych i rodziców. Każdy z palców zabaw może być projektowany kompleksowo wraz z ławkami i ogrodzeniem. Prosympatyk posiada atesty a urządzenia spełniają wszelkie branżowe normy, marka oferuje kilkaset wzorów na które otrzymali certyfikaty.

 
Użyte materiały do produkcji urządzeń to:zaoblone drewno, dodatkowo metal (ocynkowany , ocynkowany i malowany), stal nierdzewna, sklejka, HPL i HDPE, tworzywa epoksydowe, urządzenia zakotwione są na kotwach stalowych i zalewane lub przykręcane do gotowych prefabrykatów żelbetowych.
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)

Prosympatyk

Karuzela z siedziskami i kierownicą o średnicy 120 cm PROSYMPATYK

rating

Karuzela siedziskami i kierownicą o średnicy 120 cm PROSYMPATYK Karuzela do użytku publicznego firmy Prosympatyk. Karuzela z siedzeniami  o ś..

7318,50 PLN

Bez podatku: 5950,00 PLN

1 text_instock

Prosympatyk

Karuzela tarczowa 4 ramienna o średnicy 150 cm PROSYMPATYK

rating

Karuzela tarczowa 4 ramienna o średnicy 150 cm PROSYMPATYK Karuzela do użytku publicznego firmy Prosympatyk. Karuzela tarczowa 4 ramienna o ś..

5549,76 PLN

Bez podatku: 4512,00 PLN

1 text_instock

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)