790 720 770

Meble

Meble dla dzieci

Ta kategoria to miejsce z dziecięymi meblami ogrodowymi takimi jak ławy i krzesełka do ogrodu, stoliki do kreatywnej zabawy czy leżaki dla dzieci W tym dziale znajdziemy też mebelki do kreatywnej zabawy w domu takie jak stoliki do malowania i tworzenia różnorodnych prac manualnych i artystycznych. Stoliki mają wiele ułatwień jak pojemniczki na farby. Meble dla dzieci wykonane są z bezpiecznych materiałów, drewna czy plastiku, w ciekawych kolorach, czy niektóre z postaciami z bajek. W śród marek produkujących meble dla dzieci znajdziemy renomowane firmy takie jak Smoby, Little Tikes, czy Kid Kraft. Wiele z naszych produktów w tej kategorii nadają się na długie letnie dni w ogrodzie. Ogrodowe meble dziecięce są idealne by wypocząć od słońca pod parasolką czy napić się świeżego soku z pomarańczy na leżaczku.

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)

Pojemnik na zabawki ogrodowe FIFI

rating

Pojemnik na zabawki ogrodowe FIFI Dziecięcy pojemnik na zabawki  to doskonały produkt ułatwiający zachowanie porządku w ogrodowej przestrzeni..

287,82 PLN

Bez podatku: 234,00 PLN

94 text_instock

Pojemnik na zabawki ogrodowe FUFU

rating

Pojemnik na zabawki ogrodowe FUFU Dziecięcy pojemnik na zabawki FUFU  to wytrzymały, efektowny i doskonały produkt pomocny utrzymania ładu w ..

399,00 PLN

Bez podatku: 324,39 PLN

85 text_instock

Kid Kraft

Leżak ogrodowy KID KRAFT

rating

Leżak ogrodowy Kid Kraft dla dzieci w niebisko białe pasy. Wygodny leżak o stabilnej konstrukcji wykonany z drzewa odpornego na wodę i wilgoć. Leżak o..

260,00 PLN

Bez podatku: 211,38 PLN

Kontakt

Kid Kraft

Stolik Piknikowy z parasolem KID KRAFT

rating

Stolik Piknikowy Kid Kraft z parasolem do ogrodu. Stolik oraz ławeczki do siedzenia wykonane z drewna odpornego na wodę. Parasol w kolorze niebieskim ..

749,00 PLN

Bez podatku: 608,94 PLN

1 text_instock

Smoby

Stolik Piknikowy Kubuś Puchatek Smoby

rating

Stolik Piknikowy Kubuś Puchatek dla dzieci od 3lat z parasolem do ogrodu. Stolik piknikowy Smoby wykonany z plastiku odpornego na działanie promieni s..

249,00 PLN

Bez podatku: 202,44 PLN

Kontakt

Kid Kraft

Ława skrzynia na zabawki do ogrodu KID KRAFT

rating

Ława skrzynia Kid Kraft do ogrodu. Ława dla dwóch dorosłych osób posiada pod siedzeniem skrzynię na zabawki ogrodowe możemy zachować tam wszelkie mnie..

682,99 PLN

Bez podatku: 555,28 PLN

1 text_instock

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)