790 720 770

Duży Domek Ogrodowy dla Dzieci Otwierane Okna i Drzwi Mochtoys

539,00 PLN
  • Bez podatku: 438,21 PLN
  • Kod Produktu: 10425
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: domek dla dzieci, Domek ogrodowy Mochtoys, Duży Domek Ogrodowy dla Dzieci, duzy domek do ogrodu, plastikowy domek, domek z plastiku, Mochtoys

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Domek ogrodowy Mochtoys

Plastikowy domek Mochtoys dla dzieci jest duży i przestrzenny. Charakteryzuje się dobrą jakością wykonania, odpornością na czynniki atmosferyczne oraz wykonaniem zgodnym z normami bezpieczeństwa. W domku mieście się więcej niż jedna osoba, dzięki dużej przestrzeni twoje dziecko będzie mogło zaprosić kolegów do zabawy. Kolorowe naklejki i zywa kolorystyka sprawia, iż domek jest miły dla oka i doskonale komponuje się z ogrodową przestrzenią. Drzwi i okna domku można otwierać co dodaje zabawce atrakcyjności. Dodatkowo w zestawie znajdują się naklejki do ozdobienia domku przez dziecko.

Mochtoys jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Została założona w 1993 roku i aktualnie posiada dwie nowoczesne fabryki i magazyny. Produkty firmy Mochtoys są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie od ponad 20 lat. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci. + Zestaw do tenisa gratis!

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię