790 720 770

Plac zabaw Seszele Smoby

1199,00 PLN
  • Bez podatku: 974,80 PLN
  • Producent: Smoby
  • Kod Produktu: PZSM005
  • Dostępność: Kontakt

Tagi: drewniany plac zabaw, drewniane place zabaw Smoby, zestaw zabawowy, plac zabaw

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Plac zabaw Seszele Smoby

Plac zabaw Seszele Smoby z serii Maxi Wood dla dzieci w wieku od 3 lat. Seszele to plac zabaw ze zjeżdżalnią o długości ślizgu 230 cm oraz  dwoma huśtawkami. Ładny plac zabaw do mniejszego ogrodu, lub na działkę dziadków. Zjeżdżalnia została ustawiona z boku huśtawek z wejściem po drabince. Huśtawki posiadają regulowane zawieszenia dzięki czemu posłużą nam przez wiele lat. Siedziska wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Konstrukcja huśtawki wykonana z drewna sosnowego, górna belka o średnicy 10 cm, boczne słupy konstrukcyjne o średnicy 8 cm. Wszystkie elementy zostały zaimpregnowane  ciśnieniowo w najwyższej 4 klasie impregnacji drewnianych zabawek ogrodowych.

W zestawie elementy do mocowania do gruntu. Cały plac zabaw łączony stalowymi elementami z drewnem sprawia że konstrukcja placu jest bezpieczna, masywna i trwała. Elementy plastikowe takie jak ślizg zjeżdżalni, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na słońce i deszcz. Części plastikowe nie ulegają odbarwieniom ani nie pękają.

Drewno sosnowe stosowane przez Smoby posiada atesty międzynarodowej organizacji FSC skupiającej instytucje  promujące świadomą gospodarkę leśną.

Gwarancja: 10 lat na elementy drewniane , gwarancja obejmuje  szkody powstałe  przez owady czy gnicie. Pęknięcia w belkach nie są wadą produktu i nie wpływają na konstrukcje i działanie huśtawki.

Transport oraz montaż produktów są ustalane do każdego zamówienia indywidualnie. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 225 cm
Szerokość 370cm
Długość 310 cm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię