535 661 573

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes

862,59 PLN
  • Bez podatku: 701,29 PLN
  • Producent: Little tikes
  • Kod Produktu: 401N
  • Dostępność: W magazynie

Tagi: plastikowa piaskownica, piaskownica, piaskownica z plastiku, piaskownica little tikes, piaskownica plac budowy

Opcja

Montażu

Profesjonalna

Obsługa

Możliwość

Negocjacji Ceny

Piaskownica Plac Budowy Little Tikes 


Piaskownica Plac Budowy Little Tikes dla dzieci od 3 roku życia. Plastikowa piaskownica stojąca na nóżkach w formie stolika do zabawy. Jedna część jest wspaniałym placem zabaw z koparkami i dźwigiem do ładowania piasku do wiaderek czy wywrotki. Druga z części piaskownicy to miejsce do zabawy wodą, znajdziemy tam kanał wodny z wyspą i most łączący obie części z placem budowy oraz specjalny dźwig. Nad całą piaskownicą jest ochronny parasol, który uchroni maluch przed ostrym słońcem w upalne lato.


Piaskownica Plac Budowy to wielofunkcyjna zabawka do ogrodu dla najmłodszych, pomysłowe dodatki sprawiają, że zabawa nie ma końca.


Piaskownice do ogrodu, wykonane z plastiku łatwo utrzymać w czystości, wystarczy silny strumień wody, aby zmyć wszelkie zabrudzenia. Ich jakość wykonania pozwala na całoroczne przebywanie w ogrodzie. Little Tikes to gwarancja bezpieczeństwa produktów. Marka ta jest uznanym producentem zabawek do grodu takich jak domki, place zabaw z plastiki i drewna czy edukacyjne zabawki dla najmłodszych.

 

Wymiary zewnętrzne
Wysokość 55 cm
Szerokość 112 cm
Długość 136 cm
Waga 15 kg
Dodatkowe
Wiek Od 3 lat

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować, aby dodać opinię